/  

Služby

PÉČE O RUCE A NEHTY
PÉČE O NOHY A NEHTY NA NOHOU
APLIKACE ŘAS, ANALÝZA VLASŮ

PÉČE O RUCE A NEHTY PÉČE O NOHY A NEHTY NA NOHOU APLIKACE ŘAS, ANALÝZA VLASŮ
čárka čárka čárka
Krásné a pěstěné ruce jsou vizitkou a přispívají k celkovému vzhledu každé moderní ženy. Pravidelná péče Vám jistě přinese chvilku relaxace a odpočinku v našem salonu. Nabízíme medicinální a wellness pedikúru. Jedná se o tzv. suchou pedikúru, která se provádí pomocí speciálního přístroje.
Oči jsou oknem do duše, vlasy korunou krásy.. Proto Vám v našem salonu nabízíme i služby zvýraznění řas a péče o vlasy a pokožku hlavy.

šipka

šipka

šipka

oddělovač
Zabýváme se péčí o ruce a nohy již přes dvacet let. V našem studiu pracujeme jen s materiály renomovaných značek. Každá služba u nás, je šitá na míru.
Péčí o ruce a nohy se zabýváme již od roku 1994. Studio vzniklo jako jedno z prvních v Liberci. Snažíme se snoubit příjemný přístup s čistou a  profesionalní prácí, spolu s cílenými přípravky. Zakládáme si na dodržování kvality práce, časů a cen provedených úkonů. Klientky odcházejí s příjemným pocitem znovu načerpané energie a odpočinku.

Logo

Tyršova 509

460 05, Liberec 5,

+ 420 605 904 277

bartakovazdenka@gmail.com

facebook


 

čára

HOMEodddělovačSTUDIOodddělovačSLUŽBYodddělovačFOTOGALERIEodddělovačAKTUALITYodddělovačOCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮodddělovačKONTAKT
Webdesing by 5Q