/  
Služby


APLIKACE ŘAS, ANALÝZA VLASŮ

Oči jsou oknem do duše, vlasy korunou krásy.. Proto Vám v našem salonu nabízíme i služby zvýraznění řas a péče o vlasy a pokožku hlavy.

 

 

APLIKACE ŘAS ANALÝZA VLASŮ, TRICHOLOGICKÁ PORADNA
APLIKACE ŘAS

Permanentní prodlužování a zhušťování řas provádíme pomocí velmi jemných - odlehčených syntetických, nebo přírodních řas, 3-6D řas, které jsou neskutečně lehké, nezatěžují přírodní řasy a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tento luxus si mohou dopřát i klientky, které trpí alergií. Nabízíme aplikaci řas v přirozeném i slavnostním looku. Semipermanentní řasenka je další z možností zdůraznění vlastních řas v našem studiu.
ANALÝZA VLASŮ, TRICHOLOGICKÁ PORADNA

Provádíme trichologické vyšetření, tedy diagnostiku vlasů a vlasové pokožky pomocí speciální mikroskopické trichokamery. Toto vyšetření je vhodné pro všechny klientky, které nejsou spokojení s kvalitou vlasů, nebo vlasové pokožky. Nabízíme klinicky testované produkty. Díky trichologické léčbě, můžeme problémy s vlasy zmírnit, nebo odstranit.

Neváhejte a podívejte se na další služby, které Vám nabízíme.

PÉČE O NOHY A NEHTY NA NOHOU

PÉČE O RUCE A NEHTY

Péčí o ruce a nohy se zabýváme již od roku 1994. Studio vzniklo jako jedno z prvních v Liberci. Snažíme se snoubit příjemný přístup s čistou a  profesionalní prácí, spolu s cílenými přípravky. Zakládáme si na dodržování kvality práce, časů a cen provedených úkonů. Klientky odcházejí s příjemným pocitem znovu načerpané energie a odpočinku.

Logo

Tyršova 509

460 05, Liberec 5,

+ 420 605 904 277

bartakovazdenka@gmail.com

facebook


 

čára

HOMEodddělovačSTUDIOodddělovačSLUŽBYodddělovačFOTOGALERIEodddělovačAKTUALITYodddělovačOCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮodddělovačKONTAKT
Webdesing by 5Q